Szczegóły oferty

Agent nieruchomości - Doradca klienta

MADRAS Nieruchomości

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-06-12

Data pierwszej publikacji:
2019-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-17

Data wygaśnięcia:
2019-06-22

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Artykuł Agent nieruchomości - Doradca klienta - obrazek nagłówkowy

Witamy, jesteśmy biurem nieruchomości działającym na rynku warszawskim od kilku lat i stale się rozwijającym. Kierujemy się regułami partnerskiego współdziałania, odpowiadamy na potrzeby coraz bardziej wymagających odbiorców. Dbamy o przyjazną atmosferę i efektywność pracy. Kładziemy duży nacisk na etykietę naszych działań i własny marketing, dzięki czemu nasza firma staje się rozpoznawalna na rynku.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie ofert nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży i wynajmu,
  • dobieranie ofert i prezentacje nieruchomości,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami firmy,
  • koordynowanie procesu sprzedaży,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • monitorowanie rynku oraz stała współpraca z zespołem.

Jeśli:

  • twoją pasją są nieruchomości,
  • szukasz ciekawej i pełnej wyzwań pracy,
  • potrafisz budować relacje z Klientami,
  • chcesz czerpać satysfakcję ze skutecznie sfinalizowanych transakcji,
  • masz dość, że Twoje zaangażowanie nie zostaje docenione przez wynagrodzenie,
  • dbasz o własny rozwój i podnoszenie kwalifikacji,

niezależnie czy masz doświadczenie, czy dopiero chcesz je zdobyć, dołącz do nas i tak jak inni osiągaj sukcesy.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wysokiej kultury osobistej i miłej aparycji,
  • umiejętności negocjacyjnych, wysokich zdolności interpersonalnych,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • pełnego zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • wysokiej motywacji i realizacji zakładanych celów,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • doświadczenia w sprzedaży, handlu, pracy z klientem,
  • nastawienia na sukces.

Co chcemy Ci zaoferować?

  • szkolenia przygotowujące do efektywnej pracy i program wdrożeniowy,
  • do pełnej dyspozycji funkcjonalne i wyposażone biuro,
  • dostęp do niezbędnych narzędzi pracy (program do obsługi biura, telefon, komputer, aparat fotograficzny),
  • stały dostęp do Klientów i szerokiej bazy nieruchomości,
  • stałe wynagrodzenie plus prowizja lub system prowizyjny.

Najpierw nas sprawdź, później zaaplikuj.
Nasz Adres - MADRAS Nieruchomości, ul. Mała 15 lok. 1, Warszawa
Dowiedz się o nas więcej na www.madrasnieruchomosci.pl

Prosimy o przesłanie CV w formacie PDF.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.