Szczegóły oferty

Agent Celny

Fallwork

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-11-02

Data pierwszej publikacji:
2018-10-26

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Nasz klient, to firma działająca w obszarze usług transportowo-spedycyjnych. Obecnie poszerza zespół Agencji Celnej, w związku z czym poszukujemy osoby z doświadczeniem.

Agent Celny
Warszawa
AC/36/AZ

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę od poniedziałku do piątku  w godzinach: 8:00-16:00
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w niekorporacyjnej organizacji

Zadania:
• Organizacja odpraw celnych dla stałych klientów
• Wykonywanie zgłoszeń celnych (import, eksport, tanzyt)
• Wystawianie świadectw pochodzenia
• Dokonywanie taryfikacji

Wymagania:
• 2 lata doświadczenia  w pracy na stanowisku Agenta Celnego
• wpis na listę Agentów Celnych
• podstawowa znajomość języka angielskiego
• znajomość programu obsługi celnej HUZAR
• mile widziane prawo jazdy kategorii B

Agencja Pracy Fall Work Sp. z o.o. Nr Cert. 6231

*Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego w firmie