Podstawowe informacje

agent celny

BUNASTA Sp. z o. o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Słubice, Lubelskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - agent celny

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • wymagane są następujące uprawnienia: wpis na listę agentów celnych
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel, Word), komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, praktyczne doświadczenie w pracy na stanowisku agent celny/ w agencji celnej oraz znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • prawidłowe, zgodne z obowiązującym prawem przygotowanie dokumentów niezbędnych do reprezentowania klientów przed organami celnymi, dokonywanie odpraw zgodnie ze zleceniem, doradztwo w zakresie stosowania procedur celnych, współpraca z klientami, utrzymanie wymaganych standardów jakości, bieżący kontakt z organami celnymi oraz innymi organami administracji państwowej

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: cv

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 31.07.2018