Podstawowe informacje

Affiliate Specialist

Devire

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
05-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
14-10-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Affiliate Specialist

Naszym Klientem jest agencja, która tworzy i rozwija autorskie rozwiązania technologiczne w obszarze performance marketingu. Ich usługi skupiają się wokół czterech strategicznych obszarów - afiliacji, rozwiązań dla kanału mobile, optymalizacji kanałów dotarcia oraz generowaniu leadów.

Obecnie do swojego zespołu szukają:

Affiliate SpecialistLokalizacja Warszawa
AS/O/10/18

Opis stanowiska:

  • podtrzymywanie i rozwijanie relacji z Wydawcami,
  • pozyskiwanie nowych wydawców z różnych sektorów i kanałów marketingowych,
  • udział w projektach prowadzonych wspólnie z działem Business Development / NB,
  • obsługa obecnych wydawców sieci – pomoc wydawcom w doborze i optymalizacji programów,
  • tworzenie raportów dotyczących obecnych i potencjalnych wydawców.

Wymagania:

  • znajomość rynku reklamy internetowej,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność samodzielnej pracy przy realizacji postawionych zadań,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność negocjacji,
  • bardzo dobra znajomości obsługi komputera – pakiet MSOffice.

Oferujemy :

  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole,
  • rozwój pod okiem pasjonatów, łączących w sobie kreatywność, zmysł analityczny i czujność na zmiany zachodzące w świecie marketingu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych rezultatów,
  • opiekę zdrowotną, oraz kartę sportową,
  • biuro w dogodnej lokalizacji – Centrum.
  • wyjazdy integracyjne na żagle i narty.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Aplikacje na ofertę należy składać do 04.11.2018