Szczegóły oferty

Administrator terenowy- nieruchomości

Zarządzanie Nieruchomościami "RESURS" Jan Marek

OFERTA NIEAKTUALNA

zielona góra, lubuskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-07

Data wygaśnięcia:
2018-06-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2100 PLN

Artykuł administrator terenowy- nieruchomości - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • Doświadczenie zawodowe mile widziane. Umiejetności analityczne, negocjacyjne, praca z ludźmi

Zakres obowiązków:

  • Obsługa nieruchomości wspólnot mieszkaniowych, współpraca z pozostałymi działami biura, współpraca z wykonawcami remontów na budynkach nieruchomości, nadzór nad pracami wykonywanymi na nieruchomościach, kontakt z mieszkańcami wspólnot mieszkaniowych

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).