Podstawowe informacje

Administrator Systemów IT

PKO Bank Polski SA

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
21-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Administrator Systemów IT
ADMINISTRATOR SYSTEMÓW IT

Departament Infrastruktury Informatycznej/Zespół Systemów Microsoft

Interesują Cię aplikacje mobilne, big data, biometria, blockchain? Poszukujesz innowacji oraz dostępu do nowoczesnych technologii?
Rozwijaj się z PKO Bankiem Polskim i dołącz do twórców IKO – najlepszej bankowej aplikacji mobilnej na świecie!
Sprawdź co robimy i kogo wspieramy na www.pkobp.pl, www.bankomania.pkobp.pl
Więcej o IKO www.iko.pkobp.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref. CEN/098/04/2018

Twój dzień w PKO Banku Polskim będzie polegał na:

  • administrowaniu i rozwoju środowisk wysokodostępnych wykorzystujących narzędzia: Microsoft SharePoint Server 2013/2016, IIS, MS SQL 2008/2012
  • rozwiązywaniu problemów i incydentów trafiających do ostatniej linii wsparcia w zakresie ww. narzędzi
  • projektowaniu zmian w architekturze środowisk Microsoft Office SharePoint Server 2013 i realizacji tych projektów
  • rozwoju i konserwacji zaawansowanych witryn osadzonych w środowisku Microsoft Office SharePoint Server
  • wykonywaniu prac utrzymaniowych: konserwacji witryn - wprowadzaniu niezbędnych zmian programistycznych, optymalizacji środowiska, instalacji poprawek, wykonywaniu kopii zapasowych, współpracy przy opracowywaniu zasad monitorowania środowisk
  • projektowaniu i implementacji narzędzi automatyzujących prace administratorskie (z wykorzystaniem MS Power Shell)
  • podstawowym administrowaniu systemów serwerowych Microsoft wykorzystujących Active Directory i Exchange

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego o profilu: informatycznym, elektronicznym lub pokrewnym
  • dwuletniego doświadczenia w dziale IT na stanowisku administratora
  • administracji SharePoint Server 2013 oraz Office SharePoint Server 2010
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień z rozwoju i administracji IIS, MS SQL Server 2008/2012+
  • administracji serwerami Windows Server 2012
  • dobrej znajomości narzędzi InfoPath oraz SharePoint Designer
  • umiejętności programowania w ASP.NET.
  • umiejętności opracowania skryptów w MS PowerShell
  • umiejętności projektowania i implementacji środowisk klastrowych w oparciu o ww. wymienione narzędzia
  • znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • odpowiedzialności, kreatywności, umiejętność pracy pod presją oraz zaangażowania
  • mile widziana znajomość Reporting Services, S4B, Exchange, ActiveDirectory

Dołączając do nas zyskujesz:

  • stabilność zatrudnienia - umowa o pracę
  • możliwość zdobywania doświadczenia, poznania różnorodnej technologii, w największej instytucji finansowej w kraju
  • profesjonalny system szkoleń
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny System Kafeteryjny My Benefit, Leasing Samochodów

Prosimy o zamieszczenie w CV i liście motywacyjnym klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zapewniamy poufność w procesie rekrutacji.

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018

PN standard P. Nazarewski, M. Raszkowski s.j. Warszawa, Mazowieckie

Nasza firma specjalizuje w rozwiązaniach: Zarządzane Usługi IT, Dostarczanie Kompetencji oraz Zarządzanie Zgodnością. Możemy się pochwalić ponad 20 letnim doświadczeniem, pierwszym w Polsce certyfikatem ISO 20000 w zakresie zarządzania usługami IT oraz zaufaniem klientów owocującym"

Administrator Systemów
IT KONTRAKT Warszawa, Mazowieckie

Obowiązki: Zapewnienie ciągłości pracy oraz rozwiązywanie codziennych problemów związanych z działaniem systemów informatycznych odpowiedzialnych za realizację zasileń klientów Monitorowanie dostępności i wydajności systemów Monitorowanie zawartości logów i alarmów oraz tworzenie nie"

Specjalista ds. Systemów - Administrator Systemów
Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina Warszawa, Mazowieckie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW Administrowanie systemami opartymi o systemy operacyjne z rodziny Linux/Unix; Monitoring podległych systemów, aktualizacje, diagnozowanie i usuwanie awarii; Opieka techniczna nad platformą sprzętową serwerów oraz współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu urządzeń"

IT Administrator
Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. Warszawa, Mazowieckie

IT Administrator Warszawa 2-10-51981 Moim Klientem jest prestiżowa, globalna organizacja z branży prawniczej, która zdecydowała o centralizacji usług i stworzeniu w Warszawie swojego centrum IT. Do tego właśnie centrum poszukujemy obecnie osoby, która zajmie się utrzymaniem i"

Koordynator ds. IT / Systemów IT
Dussmann Polska Sp. z o.o. Warszawa, Mazowieckie

if (typeof window.dataLayer ==="undefined") {window.dataLayer = [];} dataLayer.push({"event": "job_view","job_type": "non-agency"}); Koordynator ds. IT / Systemów IT Dussmann Polska Sp. z o.o., Spółka wchodząca w skład międzynarodowego Holdingu Dussmann, wiodącego dostawcy usług IFM w Eur"

Administrator systemów informatycznych
Szpital Bielański im.ks.J.Popiełuszki Warszawa, Mazowieckie

Opis oferty pracy: Konkurs na najlepszego sprzedawcę !!! Najlepszy Zespół Sprzedażowy ogłasza konkurs na Doradcę Klienta Jeżeli jesteś: • Komunikatywny i posiadasz zdolności interpersonalne • Samodzielny i potrafisz efektywnie zarządzać czasem swojej pracy • Zaangażowany oraz"