Podstawowe informacje

Administrator systemów finansowych

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Bielsko-Biała, Śląskie

Data publikacji:
12-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Administrator systemów finansowych

Bielsko-Biała
7-11-51894

Dla jednego z naszych Klientów, globalnego centrum finansowego firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata gotowego objąć nowo utworzone stanowisko Administratora systemów.

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zakres zadań:

- Administrowanie systemami wykorzystywanymi przez zespoły finansowe.

- Analiza i usprawnianie istniejących rozwiązań systemowych.

- Odpowiadanie na zapytania użytkowników.

- Optymalizacja w zakresie bezpieczeństwa danych.

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe: IT lub finanse.

- Doświadczenie w pracy na systemach wykorzystywanych w obszarze finansów i księgowości.

- Znajomość środowiska HFM jako plus.

- Biegła znajomość języka angielskiego.

- Wysoce rozwinięta analityczność myślenia.

- Proaktywna postawa wobec obowiązków w pracy.

Oferujemy:

- Możliwość objęcia nowo stworzonego stanowiska z szerokim zakresem samodzielności.

- Bogaty pakiet benefitów obejmujący m.in.: wczasy pod gruszą, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, bony świąteczne

- Zapewnione miejsce parkingowe w centrum Bielska- Białej

- Możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc