Szczegóły oferty

Account Manager ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych

Nationale-Nederlanden

OFERTA NIEAKTUALNA

kalisz, wielkopolskie

Data dodania:
2019-07-06

Data pierwszej publikacji:
2019-07-05

Data ostatniej aktualizacji:
2019-07-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
praca.pl

Praca   Oferty pracy   Ubezpieczenia   Oferty pracy   Kalisz
Miejsce pracy: Kalisz

Zapewniamy jeden z najlepszych pakietów korzyści:
  • Stały dochód podstawowy plus jeden z najkorzystniejszych systemów premiowych na rynku (bez limitu)
  • Ubezpieczenie grupowe i kartę Benefit Systems
  • Samochód służbowy, kartę flotową, laptop, telefon komórkowy, drukarkę
  • Wsparcie asystenckie Call Center oraz narzędzia prospectingowe
  • Dostępność leadów
  • Program szkoleń dopasowany do potrzeb
  • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju
  • Współpracę z marką, cieszącą się ogromnym zaufaniem Klientów
  • Dodatkowo dla najlepszych wyjazdy zagraniczne i inne nagrody
Do Twoich zadań będzie należało:
  • Aktywne pozyskiwanie  klientów biznesowych z segmentu MSP
  • Sprzedaż ubezpieczeń grupowych oraz opieka nad portfelem
  • Realizacja planu sprzedażowego
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Nationale-Nederlanden wśród klientów biznesowych
Możesz do nas dołączyć, jeśli posiadasz:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń grupowych
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów biznesowych
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami biznesowymi
  • Umiejętność negocjacji i komunikacji  oraz wysoka kultura osobista
  • Motywacja do osiągania założonych celów sprzedażowych
  • Gotowość do pracy w terenie oraz prawo jazdy kat. B

Dołącz do grona najlepszych

Nationale-Nederlanden kalisz, wielkopolskie

Account Manager ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych Miejsce pracy: Kalisz   Zapewniamy jeden z najlepszych pakietów korzyści: Stały dochód podstawowy plus jeden z najkorzystniejszych systemów premiowych na rynku (bez limitu) Ubezpieczenie grupowe i kartę Benefit Systems Samochód służbowy, kartę

Specjalista ds. sprzedaży
GRUPA IDP SP Z O O kalisz, wielkopolskie

GRUPA IDP sp. z o,o, jest międzynarodowym dystrybutorem branży IT. Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych technologii teleinformatycznych, m.in komputerów, serwerów, urządzeń sieciowych oraz specjalistycznego oprogramowania. Jesteśmy firmą funkcjonującą w oparciu o najwyższe standardy współpracy z klientami. Specjalista ds

Specjalista ds. sprzedaży produktów finansowych
Ogłoszenie użytkownika OLX kalisz, wielkopolskie

profi credit polska s.a. jedna z największych firm pożyczkowych poszukuje kandydatów na stanowisko:   specjalista ds. sprzedaży produktów finansowych miejsce pracy :  kalisz i leszno   cenimy ludzi z inicjatywą i pomysłem na siebie, którzy nie boją się nowych wyzwań. wybrana osoba będzie odpowiedzialna za: • realizację planów

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

zadania: aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych bieżąca obsługa klientów w ramach operacji związanych z obrotem gotówkowym i bezgotówkowym pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami monitorowanie zakresu korzystania przez klientów z usług oferowanych przez bank promowanie

Specjalista ds. sprzedaży na rynek holenderski
GET JOB sp. z o.o. kalisz, wielkopolskie

GET JOB sp. z o.o. Get Job Sp. z o.o. to renomowana agencja pracy tymczasowej świadcząca usługi w zakresie zapewnienia kadry pracowniczej dla klientów na terenie Europy Zachodniej. Jesteśmy licencjonowanym oraz certyfikowanym biurem pracy, posiadającym odziały w Polsce, Holandii oraz na Ukrainie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Specjalista ds

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - OKNA, DRZWI, BRAMY
FH VERO kalisz, wielkopolskie

Opis oferty pracy: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - OKNA, DRZWI, BRAMY ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Obsługa klienta w biurze stacjonarnym - Doradztwo w zakresie oferowanych produktów - Przygotowywanie i prezentacja ofert sprzedażowych WYMAGANIA: - Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe - Znajomości branży okienno-drzwiowej - Prawo jazdy kat