Regulamin

  1. DEFINICJE
    Serwis
    serwis internetowy publikowany w ramach domeny allthejobs.pl
    Usługodawca
    właściciel serwisu internetowego publikowanego w ramach domeny allthejobs.pl
    Usługobiorca
    osoba fizyczna korzystająca z usług oferowanych przez serwis allthejobs.pl
    Konto
    zbiór funkcjonalności umożliwiających identyfikację Usługobiorców, personalizację usług i przechowywanie przez Usługobiorców informacji w ramach Serwisu
  2. WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG
    1. Umowa o świadczenie usług zostaje zawarta z Usługobiorcą z chwilą skorzystania przez niego z dowolnych usług oferowanych przez Serwis
    2. Wymagania techniczne, konieczne do spełnienia przez Usługobiorcę, aby móc korzystać z usług oferowanych przez Serwis:
      1. urządzenie dające możliwość zainstalowania przeglądarki internetowej
      3. połączenie z siecią Internet
    3. Usługodawca zastrzega, że korzystanie z sieci internetowej wiąże się pewnym ryzykiem i do Usługobiorcy należy podwzięcie wszelkich środków umożliwiających minimalizację tego zagrożenia. Usługodawca nie odpowiada za jakiekolwiek szkody wynikłe z korzystania z usług przez Usługobiorcę.
  3. PRAWA I OBOWIĄZKI USŁUGODAWCY
    1. Usługodawca zobowiązuje się do nieprzerwanego świadczenia usług
    2. Usługodawca zobowiązuje się do podjęcia wszelkich kroków wymaganych przez prawo w celu umożliwienia bezpiecznego przechowywania danych Usługobiorców zgromadzonych w ramach świadczenia usług
    3. Usługodawca zastrzega sobie prawo do:
      1. czasowego zaprzestania świadczenia usług w związku z czynnościami konserwacyjnymi, modyfikacją Serwisu lub awarią infrastruktury technicznej,
      2. trwałego zaprzestania świadczenia usług (zamknięcia działalności Serwisu) oraz usunięcia wszelkich danych Usługobiorców zgromadzonych w ramach Serwisu. Usługodawca zobowiązuje się do wcześniejszego poinformowania Usługobiorców drogą mailową o zamknięciu działalności, aby zapobiec utracie informacji przechowywanych przez Usługobiorców,
      3. odmowy świadczenia usług w przypadku dokonywania przez Usługobiorcę działań sprzecznych z prawem lub z postanowieniami tego regulaminu,
      4. przesyłania drogą mailową wszelkich komunikatów o charakterze technicznym, prawnym lub informacyjnym związanych z funkcjonowaniem usług oferowanych przez Serwis,
      5. dowolnej modyfikacji funkcjonalności Serwisu w ramach rozwoju świadczonych przez Serwis usług.
  4. PRAWA I OBOWIĄZKI USŁUGOBIORCY
    1. Usługobiorca ma prawo do zarządzania usługami za pośrednictwem konta, w tym edytowania podanych przez siebie danych w dowolnym momencie.
    2. Wszelkie podane przez Usługobiorcę informacje w ramach Konta mają charakter dobrowolny
    3. Usługobiorca ma prawo do usunięcia Konta
    4. Usługobiorca korzystając z serwisu zobowiązany jest do powstrzymania się od:
      1. publikacji oraz przesyłania treści sprzecznych z prawem lub naruszających chronione prawem dobra osobiste osób trzecich,
      2. podawania nieprawdziwych informacji oraz danych osobowych,
      3. wykorzystywania serwisu do publikacji reklam towarów i usług oraz wszelkich informacji o charakterze komercyjnym,
      4. kopiowania, modyfikowania, rozpowszechniania lub wykorzystywania w inny sposób jakichkolwiek treści udostępnionych w Serwisie poza wykorzystaniem mieszczącym się w ramach obowiązującego prawa,
      5. wykorzystywania usług w sposób sprzeczny z prawem, naruszający dobra osobiste osób trzecich lub uzasadnione interesy Usługodawcy,
      6. podejmowania jakichkolwiek działań, które mogą utrudnić, zakłócić lub uniemożliwić funkcjonowanie serwisu oraz od korzystania z Serwisu w sposób uciążliwy dla Usługodawcy oraz innych Usługobiorców.
  5. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
    1. Niniejszy regulamin obowiązuje bezterminowo.
    2. Usługodawca zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w przyszłości.
    3. O wszelkich istotnych zmianach w regulaminie Usługobiorca zostanie poinformowany poprzez wyświetlenie odpowiednich informacji w ramach świadczenia usług i/lub drogą mailową.